• Yeni
EuısdanAA 1/4 Sürücü x FD7 Oluklu Bit Soket, S2 Çelik Uçları, CR-V Yuva 1.5 Uzunluk (Sadece El Kullanımı İçin) 2 adet (1/4 Sürücü

EuısdanAA 1/4 Sürücü x FD7 Oluklu Bit Soket, S2 Çelik Uçları, CR-V Yuva 1.5 Uzunluk (Sadece El Kullanımı İçin) 2 adet (1/4 Sürücü

₺ 24.57

İşlenmemiş
mevcut

【Size】1/4-inç sürücü soket, FD7 (7mm) hex bit, 1.5-inç (38mm) toplam uzunluğu. 【Durable】Söndürülmüş ve ısıl işlem görmüş S2 alaşımlı çelik uçlar, sertlik 58-62 hrc'ye ulaşabilir, aşınmaları azaltır.Yüksek mukavemetli krom vanadyum çelik soketler, dönüş gücünü arttırır. 【Tork Gücü】Komple korozyon direnci ve pas direnci, ayna cilalı ve nikel kaplama soketler ve fosfat uçları. 【Hassas Bitler】 Doğru boyutu sağlamak için bit uçlarını otomatik olarak işleyin, yivli uçlar bağlantı elemanı kafasına sorunsuz bir şekilde takılır ve aşınmayı azaltır.(【Brocas de precisión】 Procese automáticamente las puntas de las brocas para garantizar un tamaño exacto, los extremos biselados se insertan suavemente en la cabeza del sujetador, lo que reduce el desgaste. 【İdeal Aletler】 Oluklu tahrik bağlantı elemanlarının sıkılmasında hızı artırmak için mandal ile kullanın.Ve ürünün yalıtım özelliği yoktur ve elektrik ortamları için uygun değildir.(【Herramientas ideales】 Úselo con trinquete para mejorar la velocidad al apretar los sujetadores de arrastre ranurados.Y el producto no tiene propiedades aislantes y no es adecuado para entornos eléctricos.Euısdan AA 1/4 "Sürücü x FD7 Oluklu Bit Soketi, S2 Çelik Uçları, CR-V Soketleri 1.5" Uzunluk (Yalnızca Elle Kullanım için) 2pcs1.1/4 inç sürücü, FD7 düz boyut.2.Üstün sertlik ve mükemmel pas direnci için yüksek kaliteli S2 alaşımlı çelikten yapılmış uçlar.3.Yüksek mukavemet ve üstün tork için krom vanadyum çelik soket.4.Çentikli sürücü uçları, herhangi bir 3/8 inç sürücü mandalına veya uzantısına sığar ve düşmelerini önler.5.DIY el yapımı, otomotiv onarımları, ev bakımı ve en genel onarımlarda geniş uygulama.2 adet : Spanish1 / 4" x Sürücüsü FD7 Dado ranurado para puntaş, puntas de acero S2, tomas CR-1,5 V" de longitud Krom Vanadyum Çelik, S2 Steel Color : Pirinç Ton, Gümüş Tone Weight : 32g Driver Boyutu : Boyutu İnch Flat 1/4 : FD7 (7 mm) Düz Bit Uzunluğu : 18mm / 5 İnch Total Uzunluğu : 38 mm / 1,5 İnch Description (solo para el uso) 2 ÜDS Düz Bit Socket Material x Düz Bit Socket Package İçerik özellikler : Ürün Adı : : .【Tamaño】 Dado de 1/4 de pulgada, punta hexagonal FD7 (7 mm), longitud total de 1,5 pulgadas (38 mm).【Durable】 Brocas de acero aleado S2 templadas y tratadas térmicamente, la dureza se puede llegar a 58-62 HRC, reduce el desgaste.Zócalos de acero al cromo vanadio de alta resistencia, aumentan la potencia de giro.【Fuerza de torsión】 Completa resistencia a la corrosión y al óxido, enchufes con pulido espejo y niquelado y acabado de brocas de fosfato.【Brocas de precisión】 Procese automáticamente las puntas de las brocas para garantizar un tamaño exacto, los extremos biselados se insertan suavemente en la cabeza del sujetador, lo que reduce el desgaste.【Herramientas ideales】 Úselo con trinquete para mejorar la velocidad al apretar los sujetadores de arrastre ranurados.Y el producto no tiene propiedades aislantes y no es adecuado para entornos eléctricos.

Detaylar

Product Name:
Flat Bit Socket
Package Content:
2pcs x Flat Bit Socket
Material:
Chrome Vanadium Steel, S2 Steel
Color:
Brass Tone, Silver Tone
Weight:
32g
Driver Size:
1/4 Inch
Flat Size:
FD7 (7mm)
Flat Bit Length:
18mm / 0.71 Inch
Total Length:
38mm / 1.5 Inch
Description in Spanish :
1 / 4 Drive x FD7 Dado ranurado para puntas, puntas de acero S2, tomas CR-V 1,5 de longitud (solo para uso manual) 2 uds. :
【Tamaño】 Dado de 1/4 de pulgada, punta hexagonal FD7 (7 mm), longitud total de 1,5 pulgadas (38 mm). :
【Durable】 Brocas de acero aleado S2 templadas y tratadas térmicamente, la dureza se puede llegar a 58-62 HRC, reduce el desgaste. Zócalos de acero al cromo vanadio de alta resistencia, aumentan la potencia de giro. :
【Fuerza de torsión】 Completa resistencia a la corrosión y al óxido, enchufes con pulido espejo y niquelado y acabado de brocas de fosfato. :
【Brocas de precisión】 Procese automáticamente las puntas de las brocas para garantizar un tamaño exacto, los extremos biselados se insertan suavemente en la cabeza del sujetador, lo que reduce el desgaste. :
【Herramientas ideales】 Úselo con trinquete para mejorar la velocidad al apretar los sujetadores de arrastre ranurados. Y el producto no tiene propiedades aislantes y no es adecuado para entornos eléctricos. :

Benzer ürünler kategorisinde