• Yeni
ONLYTU 4 PCS Lif Kabağı Sünger Doğal Lif Kabağı Vücut Scrubber Olmayan Scratch Dayanıklı Ev Temizlik Süngerleri için Duş yüz

ONLYTU 4 PCS Lif Kabağı Sünger Doğal Lif Kabağı Vücut Scrubber Olmayan Scratch Dayanıklı Ev Temizlik Süngerleri için Duş yüz

₺ 26.97

İşlenmemiş
mevcut

ÇEVRE DOSTU : 100 % doğal lif kabağı ve pamuk halat yapılmış.Askılı bitki bazlı lifler nefes alabilir, sürdürülebilir, toksik olmayan, cilt dostu, hipoalerjenik ve plastic-free.It saksı toprağını iyileştirmek ve gevşetmek için gübreye ayrılabilir.Kullanımı KOLAY : Lif kabağı süngeri, lif kabağı pedinin temizlik için elinizde kalmasını sağlamak için asılı bir kayış ile güzel bir şekle ve boyuta sahiptir.Daha fazla yumuşamadan kullanın.ÇOK FONKSİYONLU : Doğal luffa süngerleri vücut temizleyici, yüz temizleyici, duş süngeri olarak kullanılabilir.Tavaları, tencereleri, tabakları, fırın raflarını, banyo seramik karolarını vb.Temizlemek için mutfak ve ev temizlik malzemeleri olarak da mükemmeldir.Nasıl kullanılır : Önce yumuşatmak için lif kabağı süngerinizi ıslatın, sonra biraz sabun ekleyin ve fırçalayın.Ardından, lütfen her kullanımdan sonra lif kabağı süngerinizi temiz suyla durulayın, ardından sıkın ve kurumaya asın.PAKET ŞUNLARDIR : 4x100% doğal Lif Kabağı Sünger.Şartname : Malzeme : %100 Doğal Lif Kabağı Bitkisi Beyaz renk Boyut L : 10cm/3.9’ uzunluğunda, 4-6cm/ 1.5-2.3’ çapında (Her sünger çap ve kalınlıkta aynı boyuta sahip değildir, Lütfen doğal bir bitki olduğu için 0.3-1 inç çap farklılıklarına izin verin.) Paket şunlardır : 4x100% doğal Lif Kabağı Sünger Özelliği : ÇEVRE DOSTU : 100% doğal lif kabağı ve pamuk halat yapılmış.Askılı bitki bazlı lifler nefes alabilir, sürdürülebilir, toksik olmayan, cilt dostu, hipoalerjenik ve plastic-free.It saksı toprağını iyileştirmek ve gevşetmek için gübreye ayrılabilir.Kullanımı KOLAY : Lif kabağı süngeri, lif kabağı pedinin temizlik için elinizde kalmasını sağlamak için asılı bir kayış ile güzel bir şekle ve boyuta sahiptir.Daha fazla yumuşamadan kullanın.ÇOK FONKSİYONLU : Doğal luffa süngerleri vücut temizleyici, yüz temizleyici, duş süngeri olarak kullanılabilir.Tavaları, tencereleri, tabakları, fırın raflarını, banyo seramik karolarını vb.Temizlemek için mutfak ve ev temizlik malzemeleri olarak da mükemmeldir.Nasıl kullanılır : 1. Önce yumuşatmak için lif kabağı süngerinizi ıslatın 2. Biraz sabun ekleyin ve fırçalayın. 3. Her kullanımdan sonra lif kabağınızı temiz suyla durulayın, ardından sıkın ve kuruması için asın.Sıcak İPUÇLARI : 1.Doğal Lif Kabağı seti, ellerinize rahatça oturması için düz bir şekilde sıkıştırılmış olarak gönderilir, lütfen orijinal şekli elde etmek için 5 dakika ılık suya batırın. 2. Lif kabağının belirli bir kullanım süresi vardır, 3 ay sonra değiştirilmesi önerilir. 3. Lütfen kullanımlar arasında lif kabağını tamamen kurulayın.Sirkülasyonu iyi olan bir yere koyun, böylece tamamen kuruyabilir. 4. Lif kabağını haftada bir kez sterilize edin.Mikrodalgada pişirebilir veya sıcak suda kaynatabilirsiniz.

Detaylar

Material:
100% Natural Loofahs Plant
Color:
White
Size L:
10cm/3.9’’ in length, 4-6cm/ 1.5-2.3’’ in diameter (Not every sponge has the same size in diameter and thickness, Please allow 0.3-1 inch diameter differences as it is a natural plant.)
Package include:
 4 x 100% natural Loofah Sponge
Feature:
ECO-FRIENDLY:
100% natural loofah and cotton rope made. Plant-based fibers with a hanging strap make them breathable, sustainable, non-toxic, skin-friendly, hypoallergenic and plastic-free. It can be degraded into fertilizer to improve and loose the potted soil.
EASY TO USE:
The loofah sponge have a nice shape and size with a hanging strap to ensure the loofah pad stays in your hand for cleaning. The more you use it the more it becomes soft.
MULTIFUNCTIONAL:
The natural luffa sponges can be used as body scrubber, face cleanser, shower sponge. Also perfect as kitchen and household cleaning supplies to clean pans, pots, dishes, baking racks, ceramic tiles of bathroom ect..
HOW TO USE:
1. Wet your loofah sponge to soften it first :
2. Add a little bit of soap then scrub away. :
3. Rinse your loofah with clear water after every use then squeeze and hang it to dry. :
WARM TIPS:
1.The Natural Loofah set is shipped compressed flat for convenient on your hands, please soak it in warm water for 5 minutes for original shape. :
2. Loofah has a certain period of use, it is recommended to replace it after 3 months. :
3. Please dry the loofah completely between use. Put it in a place with good circulation so it can dry completely. :
4. Sanitize the loofah once a week. You can microwave or boil it in hot water. :

Benzer ürünler kategorisinde