• Yeni
Hıng 26 İnç Turuncu Kırmızı uzun ipeksi Düz sentetik dantel ön peruk Siyah Kadınlar için Günlük Cosplay ısıya dayanıklı (Renk:

Hıng 26 İnç Turuncu Kırmızı uzun ipeksi Düz sentetik dantel ön peruk Siyah Kadınlar için Günlük Cosplay ısıya dayanıklı (Renk:

₺ 234.00

İşlenmemiş
mevcut

1 Yüksek kaliteli yüksek sıcaklık teli kullanarak, ince üretim süreci pürüzsüz ve bakımı kolaydır. 2 Doğal olarak sağlıklı, dökülme ve düğümlenme yok. 3 Doğal ve rahat, yumuşak ve elastik. 4 Giymek daha uygun. 5 Hızlı teslimat, titiz hizmet.Sentetik Peruklarımızı seçin Sentetik peruklar saç peruğundan daha ucuzdur, böylece tarzınızı daha sık değiştirmeyi göze alabilir veya mevcut görünümünüzü denediğinizde.1. S : Burada ne gibi adımlar başlangıç ve al yapmam gerekir?1. Adım : Başınızı ölçün.Hangi kapak boyutuna ihtiyacınız olduğunu belirlediğinizde, peruğu doğru katagoride arayabilirsiniz.2. Adım : Tarzınızı seçin.Hangi stili katalog ve detemine göz ihtiyaçlarınızı yarar.Uygun boyuttaki kategorilere göz attığınızdan emin olun.3. Adım : İstediğiniz rengi seçin. 2. S : Sentetik Peruklarımı nasıl şekillendiririm?Peruğunuz bir peruk fırçası, bir peruk tarağı veya parmak uçlarınız kullanılarak şekillendirilebilir.İnsan saçı için tasarlanmış bir fırça kullanmaktan kaçının.Bu fırçalar aşırı gerginlik yaratabilir ve sentetik elyafların abasif vuruşlarla aşırı gerilmesi peruğa zarar verebilir.Taşıdığımız sentetik peruklar sallanır ve giyilir ve peruk geniş bir diş tarağı veya parmak uçlarınız kullanılarak basit bir şekilde şekillendirilebilir.En iyi şekillendirme araçları en ucuzdur, spary temiz bir şişe, soğuk su, statik elektriği gidermek ve peruğunuzu orijinal görünümüne döndürmek için peruğunuzu suyla hafifçe püskürtür.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde