• Yeni
Dayanıklı Saç Kesme Ön Kapak Pratik Elektrikli Saç Kesme Yedek Motor Aksesuarları Taşınabilir Aile Ev Kullanımı için Hafif (Gümüş)

Dayanıklı Saç Kesme Ön Kapak Pratik Elektrikli Saç Kesme Yedek Motor Aksesuarları Taşınabilir Aile Ev Kullanımı için Hafif (Gümüş)

₺ 35.67

İşlenmemiş
mevcut

Sökülmesi ve değiştirilmesi kolay, herhangi bir zamanda değiştirilmesi kolay ve pratiktir.8591 8148 saç kesme makinesi için uygun komple yedek aksesuarlar ile birlikte gelir.Kaliteli motor aksesuarları, yüksek sıcaklık dayanımı, moda, dayanıklı.3 Farklı renk mevcuttur, ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz.Elektrikli makaslar motor aksesuarlarının yerini alır, güzel görünüm, kaliteli malzeme, elektrikli makasları daha çekici hale getirir.Özellik : 1. Elektrikli makaslar motor aksesuarlarının yerini alır, güzel görünüm, kaliteli malzeme, elektrikli makasları daha çekici hale getirir.2. Kaliteli motor aksesuarları, yüksek sıcaklık dayanımı, moda, dayanıklı.3. Sökülmesi ve değiştirilmesi kolay, herhangi bir zamanda değiştirilmesi kolay ve pratiktir.4. 3 Farklı renk mevcuttur, ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz.5. 8591 8148 saç kesme makinesi için uygun komple yedek aksesuarlar ile birlikte gelir.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Saç Kesme Motor aksesuarımalzeme : ABSFitment : 8591 8148 Saç Kesme makinesi için Uygunpaket Listesi : 1 x anahtarı1 x Regülatörü1 x Anahtar Sabitleme1 x kuyruk kapağı Pedi1 x Yedek Kafa1 x motor kapağı1 x Vida çantası .

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde