• Yeni
Takla Mat Sıvı Ruj Dudak Dolgunlaştırıcı Makyaj Seti Kiti, Uzun Ömürlü Su Geçirmez Kadife Dudak Parlatıcısı Seti, Kızlar ve Kadınlar

Takla Mat Sıvı Ruj Dudak Dolgunlaştırıcı Makyaj Seti Kiti, Uzun Ömürlü Su Geçirmez Kadife Dudak Parlatıcısı Seti, Kızlar ve Kadınlar

₺ 1.08

İşlenmemiş
mevcut

● ● ● Dudak parlatıcısı koleksiyonu : Gün boyu renk ve ışıltılı dudaklar için bu 6 renkli parlak ve ışıltılı yüksek parlaklık glosses ile kendinize mükemmel bir surat verin, Her biri 6 renkte olan bu 4 stil farklı dudak parlatıcısı seti. ● ● ● Harika renk paleti : Her ruh halinize ve kıyafetinize uyacak şekilde cesurdan nötr olana kadar değişen pigmentli dudak parlatıcılarından 6 farklı renk tonu.Bir sette pek çok renk seçeneğiyle, sizin için çalışan yeni bir görünüm bulmak için kolayca deneme yapın. ● ● ● Hareket halindeki kız için mükemmel : Yoğun gününüz boyunca iş yerinde, evde ve ups için her çantada bir tüp bulundurun.en değerli silahı bir kadının makyaj setinde hazır bulundurun ve görünümünüzü bu parlatıcılardan yalnızca biriyle dönüştürün. ● ● ● Güvenli, temiz içerikler : Ürünlerimiz her zaman zulümsüz, hayvanlar üzerinde asla test edilmemiş, kimyasallar, parabenler, alkol ve diğer sert toksinler içermeyen dudak seven bileşenlerle formüle edilmiştir. ● ● ● Herhangi bir fırsat için tasarlandı ve işe gidip gitmeyeceğinize veya dışarıda bir gecenin tadını çıkarmanıza bakılmaksızın görünümünüzü canlandırmak için tasarlandı.Bu set, zengin ve canlı renkler dizisiyle tüm yıl boyunca mükemmel bir koleksiyon.Şartname : Tüm görünümünüzü değiştirecek mükemmel bir güzellik aracı mı arıyorsunuz?Dudaklarınızı 6 parçalı dudak parlatıcısı setimizle giydirin ve dudaklarınıza parlaklık ve parlaklık katın.Herhangi bir fırsat için tasarlandı ve işe gidip gitmeyeceğinize veya bir gecenin tadını çıkaracağınıza bakılmaksızın görünümünüzü canlandırmak için tasarlandı.Bu set, zengin ve canlı renkler dizisi ile tüm yıl boyunca mükemmel bir koleksiyon;cesur, nötr ve aradaki her şey. kıyafetiniz ve ruh halinizle koordine etmek için 6 farklı renk tonu!Size yeterli miktarda dudak parlatıcısı sağlayacak muhteşem bir set, böylece onları kullanışlı tutabilir ve en güvenilir makyaj araçlarınızdan biri olmadan asla kalmazsınız!Bir kadın makyaj koleksiyonunda asla yeterli ruj veya parlatıcıya sahip olamaz ve bu set harika bir ek olacağından emin olabilirsiniz!Parlak, ışıltılı dudakların görünümünün ve hissinin tadını çıkarın.Güzelliğin tadını çıkar!Miktar : Seçim için 6 Renkağırlık : 2 mlpaket İçeriği : 1 ADET Ruj.

Detaylar

Are you looking for the ultimate beauty tool that will transform your entire look? Dress your lips with our 6-piece lip gloss set and add gloss and shine to your lips. Designed for any occasion and to perk up your look whether you are going to work or enjoying a night out. This set is the perfect all year around collection with an array of rich and vibrant colors; :
bold, neutral and everything in between. 6 different shades to coordinate with your outfit and mood! A gorgeous set that will provide you with enough tubes of lip gloss so you can keep them handy and never be left without one of your most trusty makeup tools! :
A woman can never have enough lipsticks or glosses in her makeup collection and this set is sure to be awonderful addition! Enjoy the look and feel of luminous, radiant lips. Enjoy the beautiful you! :
Quantity:
6 Colors for choose
Weight:
2ml
Package Content:
1PC Lipstick :

Benzer ürünler kategorisinde