• Yeni
Ondamota'dan Sağlam, Hava Geçirmez Alüminyumdan Bitki Saklama Kabı. 2.1 Geniş, 1 Yüksek 3.5 Gram Tutar. Taze Tutar, Aromayı Kilitler.

Ondamota'dan Sağlam, Hava Geçirmez Alüminyumdan Bitki Saklama Kabı. 2.1 Geniş, 1 Yüksek 3.5 Gram Tutar. Taze Tutar, Aromayı Kilitler.

₺ 29.97

İşlenmemiş
mevcut

Otları, baharatları, favori bitkileri ve çok daha fazlasını saklamak için mükemmeldir.Bu cannapuk saf bir dahi.Doldurma ve kullanım için vidalar açılır, ardından tazeliği kilitleyen ve kokuların kaçmasına izin vermeyen hava geçirmez bir conta için kapağı tekrar vidalayın.Sırrın cannapuk'la güvende.HAFİF, dayanıklı ALÜMİNYUM METAL, cannapuk'u yanlışlıkla kırılması veya ezilmesi kolay kırılabilir cam veya plastikten yapılmış diğer saklama kaplarından çok daha hoş hale getirir.Alüminyum, içeriği lezzetlendirmeyecek ve yıkanması ve temizlenmesi çok kolay olan tercih edilen mutfak malzemesidir.Pürüzsüz, etkileyici bir tasarım için CNC öğütülmüş.Fabrikamız deneyimli zanaatkarlar tarafından işletilen ileri teknolojiyi kullanmaktadır.Elinde tuttuğunda harika görünüyor.Tasarımda yerleşik kaliteyi hissedebilirsiniz.Sehpanızda otururken etkileyici görünüyor.İçeriği korumak için tüm UV ışığını etkili bir şekilde engeller.UYGUN BOYUTU 2.1" geniş ve 1" yüksek holding 3.5 Gram otlar veya sebzeler.Bir cebe veya çantaya güzelce sığar.Mutfak dolabı, şifoniyer çekmece night stand üzerinde, iş yerinde, bir masa ya da tutmak.Bu uzun sürecek ve yıllarca keyifli hizmet için iyi görünecek. % 100 PARA iade garantisi, bunun hızlı bir şekilde en sevdiğiniz risksiz satın alma işleminiz olmasını sağlar.Birçok insan evin etrafında olması için bunlardan birkaçını stokluyor.Bu üstün kaliteli yeniliğe bol miktarda sahipken acele edin ve şimdi satın alın supply.It çabuk satıyor.Renk : Gül Altın.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde