• Yeni
Saf Bakır Çay Drenaj Saf Bakır Filtre Saf Bakır Tabağı Yaratıcı çay seti Aksesuarları Sağlık Hediye (Goldfish Bakır Tabağı)

Saf Bakır Çay Drenaj Saf Bakır Filtre Saf Bakır Tabağı Yaratıcı çay seti Aksesuarları Sağlık Hediye (Goldfish Bakır Tabağı)

₺ 89.07

İşlenmemiş
mevcut

1. Yinox'un bakır çay süzgeci ve tabağı %99.5 saf bakırdan yapılmıştır ve elle yapılır.Bazen, su lekeleri kuruduktan sonra düzensiz açık siyah görünür, bu normal bir olgudur.Zarif oymalar ile çok güzel ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok stil var. 2.Ahşap saplı boyutları-balık, ağaç saplı-yusufçuk, ahşap musluk ahşap kulp-lotus kurbağa : 13 cm çap 8 cm, toplam uzunluğu, bakır kolu-lotus yaprak boyutu : çapı 7.5 cm, toplam uzunluğu 13.5 cm boy : 5,5 cm Ahşap saplı yüksekliği çapı 7.8 cm olup, yüksekliği bakır tabak 2.8 cm boyutu : çapı 6,3 cm olup, yüksekliği 7,5 cm dir. 3. El-en iyi kalite bakır tarafından yapılmış.Her ürün, geleneksel el işçiliğinin cazibesini hissederken zarif ürünlere sahip olmanızı sağlayan benzersiz hassasiyet ve detaylarla özenle el yapımı ve temperlenmiştir. 4. Muhteşem görünüm ve güçlü retro atmosfer.İster evde ister ofiste müşteri alıyor olsun, bu çok özel bir şey presence.It bir koleksiyon olarak veya arkadaşlar veya müşteriler için bir hediye olarak kullanılabilir. 5.YİNOX Risksiz Satın Alma.Yusufçuk, ahşap saplı Japon balığı, ahşap saplı ahşap çay süzgeç, tabak Tarzı : Vintage Geçerli günler : ev, çay evi, otel, Boyutları kolu malzeme : saf bakır Ürün kategorisi : -musluk, ahşap saplı-lotus kurbağa : 13 cm çap 8 cm, toplam uzunluğu, çapı 7.8 cm olup, yüksekliği bakır tabak 2.8 cm boyundadır bakır kolu 3.4 cm Ahşap saplı-lotus yaprak boyutu : çapı 7.5 cm, toplam uzunluğu 13.5 cm boy : yükseklik : çapı 6,3 cm olup, yüksekliği 7,5 cm dir.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde