• Yeni
Elmas Yıldız Eczacı Cam Şeker Kavanozu Kapaklı, Şeker Büfe Ekran Zarif Saklama Kavanozları, Dekoratif Düğün Şeker Kutuları (Yükseklik:

Elmas Yıldız Eczacı Cam Şeker Kavanozu Kapaklı, Şeker Büfe Ekran Zarif Saklama Kavanozları, Dekoratif Düğün Şeker Kutuları (Yükseklik:

₺ 137.70

İşlenmemiş
mevcut

Bardak. ♦ Üç boyutta mevcuttur ♦ Bu cam Eczacı Kavanozları üç farklı yükseklikte tasarlanır.A : H : 12 "D : 6"; H : 15" D : 6.5"; Saat : 19" D : 7.5".Çok kararlı ve el üflemeli yüksek kaliteli sağlam şeffaf camdan yapılmıştır.Fotoğraflardaki kavanozlardaki bitkiler veya küçük eşyalar listeye dahil değildir, yalnızca öğe görüntüleme amaçlıdır. ✔Güzel Şekil classic Bu ayaklı klasik tarz eczacı kavanozları, yüksek kaliteli şeffaf camdan yapılmıştır ve banyo ve mutfak depolarından ev ve mekan dekorasyonuna, bahçe çiçek ve teraryum ekranlarına ve daha fazlasına kadar her ortam için çalışan benzersiz bir şekle sahiptir.Kolay açılıp kapanması için yuvarlak saplı ayrı bir şeffaf cam kapağa sahiptirler. wedding Nikah şekeri büfe masaları için olmazsa olmaz✔ Güzelce dekore edilmiş bu kavanozlar düğününüze veya evinize zerafet katacak.Seçtiğiniz çerezleri, şeker, davranır, bal, şekerleme, baharat, banyo tuzları veya diğer tatlı davranır vitrin için sadece sağ boyutu vardır. ♦ Geniş kullanım yelpazesi ♦ Bu büyük cam Eczacı kavanozu çok yönlüdür ve dekorla da kullanılabilir items.It çevrenize sevinçli enerji akışları eklemek için yaprakları, su, kum, çam kozalakları, akçaağaç yaprakları veya çiçekleri ile harika görünüyor. ♦ GARANTİLİ ♦ Cam kavanoz nakliye sırasında kırılmışsa, lütfen bizimle iletişime geçin ve size ilk kez bir yedek vereceğiz.Boyutlu : .L : Yükseklik : 19 "Açılış : 6.3" Gövde Genişliği : 7.5" Taban : 5.5" Kalınlık : 1/4".M : Yükseklik : 15 "Açılış : 5.5" Gövde Genişliği : 6.5" Taban : 4.5" Kalınlık : 1/4".S : Yükseklik : 12 "Açılış : 4.75" Gövde Genişliği : 6" Taban : 3.5" Kalınlık : 1/4".

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde