• Yeni
Bağlama Halkaları, Ofis Malzemeleri 60 Yaprak Bölümlenmiş Tasarım Okul Kullanımı için Ofis Malzemeleri için Ücretsiz Yazma (Mavi)

Bağlama Halkaları, Ofis Malzemeleri 60 Yaprak Bölümlenmiş Tasarım Okul Kullanımı için Ofis Malzemeleri için Ücretsiz Yazma (Mavi)

₺ 139.80

İşlenmemiş
mevcut

Uygulanabilir Kalınlık : 11mm bağlama kalınlığı, yaklaşık 60 yaprak kağıt tutabilir.Yaygın olarak uygulanabilir : Öğrenciler ve öğretmenler için uygun ofislerde ve okullarda kullanılır.Kolay Kullanım : Şeffaf cilt elle açılıp kapatılabilir ve iç sayfalar isteğe bağlı olarak eklenebilir veya azaltılabilir, bu da kullanımı kolaydır.Parçalı Tasarım : Gevşek yapraklı plastik klips, parçalı gevşek yaprak, kitabınızı özelleştirin.Serbest Yazma : Parçalı blokajsız el bağlayıcı, şeffaf malzeme, parçalı bağlayıcı, iyi tasarım ve serbest yazma.Özellik : 1. Parçalı Tasarım : Gevşek yapraklı plastik klips, parçalı gevşek yaprak, kitabınızı özelleştirin2. Uygulanabilir Kalınlık : 11mm bağlama kalınlığı, yaklaşık 60 yaprak kağıt tutabilir3. Serbest Yazma : Parçalı blokajsız el bağlayıcı, şeffaf malzeme, parçalı bağlayıcı, iyi tasarım ve serbest yazı4. Kolay Kullanım : Şeffaf cilt elle açılıp kapatılabilir ve iç sayfalar isteğe bağlı olarak eklenebilir veya azaltılabilir, bu da kullanıma uygundur5. Yaygın olarak Uygulanabilir : Ofislerde ve okullarda kullanılır, öğrenciler ve öğretmenler için uygundur Açıklama : Öğe Türü : Bağlama halkaları Malzeme : Plastik Delik Sayısı : 5 Aperture : Yaklaşık. 11mm / 0.43 in Paket Listesi : 20 x Bağlama halkalarınot : Manuel ölçüm nedeniyle 0-2 cm hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler.

Detaylar

Item Type:
Binding Rings
Material:
Plastic
Number of Holes:
5
Aperture:
Approx. 11mm / 0.43in
Package List:
20 x Binding Rings :
Please allow 0 to 2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Benzer ürünler kategorisinde