• Yeni
Boya Süzgeç Çanta, 5 Galon Boya Süzgeç ile Elastik Üst Açılış Beyaz İnce Örgü Filtreler Çanta için Boya Bahçe (10 Parça)

Boya Süzgeç Çanta, 5 Galon Boya Süzgeç ile Elastik Üst Açılış Beyaz İnce Örgü Filtreler Çanta için Boya Bahçe (10 Parça)

₺ 41.97

İşlenmemiş
mevcut

【Gerekli Miktar Her beyaz ince örgü filtre torbası üretimde özel rimming teknolojisini benimser, bu nedenle torbanın kenarı iğne deliğinin sızmasını önlemek için sıkıdır. 【Dayanıklı ve Yeniden Kullanılabilir Boya Süzgeci】 : Bu çantalar kaliteli naylon malzemeden yapılmıştır.Dayanıklı, sağlam, toksik olmayan ve kokusuz, kullanımı güvenlidir.Temizledikten sonra tekrar tekrar kullanmanıza izin verir.Paranı sakla!. 【Kullanımı Kolay】 : Örgü filtre torbaları su geçirmez, anti-statik ve kullanımı kolaydır, bu da doğrudan namlu üzerinde kaplanabilir ve elastik kayış namlunun kenarına sabitlenebilir.Değil gözyaşı kolay. 【Geniş Uygulamalar】 : Bu boya süzgeç torbası, bitki koruma, su ürünleri yetiştiriciliği, bira demleme ve diğer amaçlar için de uygun olan boya, leke ve her türlü sıvıyı filtrelemek için uygulanabilir.Çok amaçlı Boya Süzgeci Torbası : Boya filtresi süzgeci, sıvıdaki partikülleri, topakları ve diğer ortamları filtreleyerek sıvının daha saf olmasına yardımcı olur, boya püskürtme makinesinin tıkanmasını önlemek için boya püskürtme makinesine uygulanabilir.Dahası, torbalar bitkileri sıcak havalarda güçlü ışınlamadan etkili bir şekilde korur.Sağlam ve Temizlemesi Kolay : Naylondan yapılmış bu boya ağ süzgecinin yırtılması kolay değildir, inç başına 100 ağ başına 250 µm'den büyük parçacıkları filtreleyebilir.Özel elastik ağız ve hemming tasarımı ile filtre torbasının yüzeyi pürüzsüz ve temizlenmesi kolaydır, bu da onları birden çok kez tekrar kullanılabilir hale getirir.Özellikler : Malzeme : naylon Renk : beyaz Kapasite : 5 galon Ağırlık : 5.2 gram Boyutu : yaklaşık. 15. 7x19.7 inç Paket İçerir : 10 x boya süzgeç çanta Tür Not : ızin lütfen 1-2 cm boyutu hatası nedeniyle manuel ölçüm.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde