• Yeni
MJIA Duvara Monte Raflar Depolama Organizatör Yüzer Raflar Cam Dikdörtgen 1 Katmanlı Temizle Banyo Raf Beyaz (Boyut: 50 cm)

MJIA Duvara Monte Raflar Depolama Organizatör Yüzer Raflar Cam Dikdörtgen 1 Katmanlı Temizle Banyo Raf Beyaz (Boyut: 50 cm)

₺ 223.86

İşlenmemiş
mevcut

Paslanmaz : Banyo Rafı güçlü, dayanıklı ve paslanmaz alüminyumdan yapılmıştır.Diğer metal raflardan farklı olarak, bu alüminyum cam raf iyi korozyon direncine sahiptir.Banyo ve mutfak gibi nemli ortamlar için uygundur.Güçlü Duvar Yüzer Raf : Bunlar, Birinci Sınıf Şeffaf Ve Metal Yüzer İle Yaşam Alanınıza Modern Ve Şık Bir Dokunuş Shelves.It sağlam Ve Güvenli.Dekoratif Raflar : Harika Dekor,Oturma Odasında,Yatak Odasında,Mutfakta,Ofiste Kitap,Koleksiyon,Vazo,El Sanatları, Kupa Sergilemek İçin Bu Duvar Raflarından Başlar.Tabii Ki, Yine De Araba Koleksiyonları, Mini Aksiyon Figürleri.Kurulumu Kolay Cam Ve Metal Raflar : Yüzer Duvar Rafları, Yerden Tasarruf Sağlayan Mükemmel Bir Duvar Düzenleyicisidir.Her Birinci Sınıf Yüzer Duvar Rafı, Sıkı Çalışmamızla Tamamlandı.Mükemmel Hediye Ve Kaliteli Hizmet : Yüzen Duvar Raflarımız Onları Aileniz Veya Arkadaşlarınız İçin Mükemmel Bir Hediye Haline Getirebilir.Herhangi Bir Sorunuz Varsa, İstediğiniz Zaman Bizimle İletişime Geçebilirsiniz Ve Sorularınızı Cevaplayacağız.1 Katmanlar 10kg Number : Bir Layer Surface Tedavi : Sprey/Oxidation Dimensions : picture Our Paketi gösterildiği Gibi İncludes1* Cam Shelf1 x Donanım Paketi Yükleme adımları Uzay Alüminyum + Glass Glass Kalınlığı : 6mm Load Rulman : : Specifications Style : Modern Simplicity Material. Önce ürün tesisatının delik adımını ölçün, duvar yüzeyinde işaretleyin ve deliği 6 mm darbeli matkapla delin.2. Genişletilmiş kauçuğu duvarda açılan deliğe sürmek için bir çekiç kullanın.3. Kolye taban vidasının montaj deliğini delinmiş delikle hizalayın ve vidayı bir tornavidayla duvar deliğine vidalayın.4. Kolye tabanını sabit taban plakasına yerleştirin.5. Sabit üst kabloyu bir tornavida veya altıgen anahtarla vidalayın.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde